Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 88,40€Offer price 88,40€ Regular priceUnit price 8,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price 127,07€Offer price 127,07€ Regular priceUnit price 12,71€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 6,21€Offer price From 6,21€ Regular priceUnit price 8,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 6,01€Offer price 6,01€ Regular priceUnit price 12,02€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,53€Offer price 6,53€ Regular priceUnit price 13,06€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 4,62€Offer price 4,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Low stockRegular price 6,09€Offer price 6,09€ Regular priceUnit price 6,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 4,08€Offer price From 4,08€ Regular priceUnit price 8,16€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 90,45€Offer price 90,45€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Surface Cleaner S-M® Cleaning Aadditive, Streak-Free, Sizes
Liter:Low stockRegular price 13,87€Offer price 13,87€ Regular priceUnit price 6,94€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,42€Offer price 4,42€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 57,45€Offer price 57,45€ Regular priceUnit price 28,73€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 112,65€Offer price From 112,65€ Regular priceUnit price 56,32€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 114,10€Offer price From 114,10€ Regular priceUnit price 57,05€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 57,45€Offer price From 57,45€ Regular priceUnit price 28,73€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our