Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 139,66€Offer price 139,66€ Regular priceUnit price 13,97€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desmanol® care hyclick® Vario dispenser
Regular price 188,35€Offer price 188,35€ Regular priceUnit price 18,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,60€Offer price 7,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEantifect N liquid Surface Disinfectant by schuelke
Liter:Regular price From 4,92€Offer price From 4,92€ Regular priceUnit price 9,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,30€Offer price 28,30€ Regular priceUnit price 14,15€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,69€Offer price 32,69€ Regular priceUnit price 16,35€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray with Holder for KH Touchless Dispenser
Regular price 59,34€Offer price 59,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip tray for Eurodispenser KHL / KHK 500 or 1000
Liter:Regular price From 41,93€Offer price From 41,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister Spout For 5 And 10 Liter Canisters, 1 pc
Low stockRegular price 4,96€Offer price 4,96€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Weight For Disinfection Bath 3,5,10 or 30 L, 1pc
Liter:Regular price From 9,21€Offer price From 9,21€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cultura incubator for 18 Agar Strips, transparent door
Regular price 323,05€Offer price 323,05€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cover For Instrument Tray, Recessed Grip, Sizes/Colors
Liter:Regular price From 18,60€Offer price From 18,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Desderman® Hand Disinfectants Set, Norovirus, 3x 1000 ml
Low stockRegular price 25,30€Offer price 25,30€ Regular priceUnit price 8,43€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Desderman® Hand Disinfectants, Norovirus,1000 ml
Low stockRegular price 41,30€Offer price 41,30€ Regular priceUnit price 8,26€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Desderman® Hand Disinfectants, Norovirus,1000 ml
Low stockRegular price 8,69€Offer price 8,69€ Regular priceUnit price 8,69€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our