Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 70,82€Offer price From 70,82€ Regular priceUnit price 47,21€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 65,57€Offer price From 65,57€ Regular priceUnit price 31,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 32,78€Offer price From 32,78€ Regular priceUnit price 16,39€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, Hyclick
Liter:Regular price From 8,05€Offer price From 8,05€ Regular priceUnit price 16,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Low stockRegular price 9,32€Offer price 9,32€ Regular priceUnit price 9,32€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, nurturing
Liter:Regular price From 2,44€Offer price From 2,44€ Regular priceUnit price 24,40€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 77,56€Offer price 77,56€ Regular priceUnit price 323,17€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price 29,73€Offer price 29,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price 33,46€Offer price 33,46€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 159,79€Offer price 159,79€ Regular priceUnit price 15,98€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price 120,03€Offer price 120,03€ Regular priceUnit price 12,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 37,29€Offer price 37,29€ Regular priceUnit price 7,46€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,94€Offer price 29,94€ Regular priceUnit price 5,99€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Low stockRegular price From 33,58€Offer price From 33,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Low stockRegular price From 79,92€Offer price From 79,92€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our