schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke Desmanol® Pure Hand Disinfectant, Skin Protection, Sizes
Liter:Low stockRegular price From 5,07€Offer price From 5,07€ Regular priceUnit price 10,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,92€Offer price 4,92€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke dosing, application assistance to 500 / 1,000 ml bottles, 1 item
Regular price 4,84€Offer price 4,84€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke stainless steel pump for KHL dispensers, 2sizes
Liter:Regular price From 26,62€Offer price From 26,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 93,67€Offer price 93,67€ Regular priceUnit price 18,73€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke replacement pump / metering pump, sm2 disinfectant dispenser
Low stockRegular price 18,57€Offer price 18,57€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 88,40€Offer price 88,40€ Regular priceUnit price 8,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price 127,07€Offer price 127,07€ Regular priceUnit price 12,71€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 6,21€Offer price From 6,21€ Regular priceUnit price 8,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 6,01€Offer price 6,01€ Regular priceUnit price 12,02€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,53€Offer price 6,53€ Regular priceUnit price 13,06€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 4,62€Offer price 4,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Low stockRegular price 6,09€Offer price 6,09€ Regular priceUnit price 6,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 4,08€Offer price From 4,08€ Regular priceUnit price 8,16€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 90,45€Offer price 90,45€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our