schÜlke
-
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 5,59€Offer price 5,59€ Regular priceUnit price 111,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 50 ml
Regular price 9,16€Offer price 9,16€ Regular priceUnit price 183,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 12,02€Offer price 12,02€ Regular priceUnit price 120,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Low stockRegular price 30,18€Offer price 30,18€ Regular priceUnit price 33,53€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke 10x1000ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 119,32€Offer price 119,32€ Regular priceUnit price 11,93€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 162,47€Offer price 162,47€ Regular priceUnit price 16,25€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 139,66€Offer price 139,66€ Regular priceUnit price 13,97€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desmanol® care hyclick® Vario dispenser
Regular price 188,35€Offer price 188,35€ Regular priceUnit price 18,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,60€Offer price 7,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEantifect N liquid Surface Disinfectant by schuelke
Liter:Regular price From 4,92€Offer price From 4,92€ Regular priceUnit price 9,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,30€Offer price 28,30€ Regular priceUnit price 14,15€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,69€Offer price 32,69€ Regular priceUnit price 16,35€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray with Holder for KH Touchless Dispenser
Regular price 59,34€Offer price 59,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip tray for Eurodispenser KHL / KHK 500 or 1000
Liter:Regular price From 41,93€Offer price From 41,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister Spout For 5 And 10 Liter Canisters, 1 pc
Low stockRegular price 4,96€Offer price 4,96€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our