0
-
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,61€Offer price 34,61€ Regular priceUnit price 5,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,94€Offer price 29,94€ Regular priceUnit price 5,99€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,91€Offer price 25,91€ Regular priceUnit price 5,18€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 174,85€Offer price 174,85€ Regular priceUnit price 8,74€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,80€Offer price 71,80€ Regular priceUnit price 14,36€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 37,29€Offer price 37,29€ Regular priceUnit price 7,46€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,66€Offer price 25,66€ Regular priceUnit price 5,13€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,87€Offer price 53,87€ Regular priceUnit price 10,77€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "thermosept® von schülke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our