Products
-
Provider:CORA FEECora Fee Lift Hyaluronic Acid Ampoule Treatment, 14 x 2ml
Regular price 20,35€Offer price 20,35€ Regular priceUnit price 726,79€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 23,96€Offer price 23,96€ Regular priceUnit price 855,71€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, Skin Foam, 75ml
Regular price 12,97€Offer price 12,97€ Regular priceUnit price 172,93€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, sun protection foam for face and body, SPF 30, 150ml
Regular price 15,72€Offer price 15,72€ Regular priceUnit price 104,80€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Retinol & Vitamin Lifting Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 22,34€Offer price 22,34€ Regular priceUnit price 797,86€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Sensitive Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price 19,46€Offer price 19,46€ Regular priceUnit price 695,00€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Vital-Extrem Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 23,06€Offer price 23,06€ Regular priceUnit price 823,57€ pro l -
Provider:BODECutasept F Skin Disinfectant by Bode
Liter:Regular price From 1,89€Offer price From 1,89€ Regular priceUnit price 11,52€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,52€Offer price 11,52€ Regular priceUnit price 11,52€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers DeBakey, straight, by Hartmann, 15,5 cm, 25 items
Regular price 136,80€Offer price 136,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:EURONDACover for Ultrasound Cleaner Euronda New Eurosonic 4D, plastic
Low stockRegular price 40,79€Offer price 40,79€ Regular priceUnit price pro -
Provider:ERLER ZIMMERDental model by Erler Zimmer, lower jaw with teeth 3 -7, disease
Regular price 80,53€Offer price 80,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann DermaPlast universal, plaster strips
Regular price 12,17€Offer price 12,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERDesco drill-bath for dentistry by Dr. Schumacher, diff. Sizes
Liter:Regular price From 19,11€Offer price From 19,11€ Regular priceUnit price 7,01€ pro l -
Provider:DR. SCHUMACHERDesco Cleaner Instrument Cleaning Powder by Dr. Schumacher
Regular price From 19,77€Offer price From 19,77€ Regular priceUnit price 19,77€ pro kg
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our