Products
-
Provider:CEDERROTHCederroth Burn Kit, filled, 20 pieces
Regular price 140,07€Offer price 140,07€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson Micro, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 81,53€Offer price 81,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 78,71€Offer price 78,71€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers, standard, straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 69,82€Offer price 69,82€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Scissors by Hartmann, straight, 25 items, different versions
Regular price From 89,48€Offer price From 89,48€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept Surface Disinfectant by Dr. Schumacher
Liter:Regular price From 18,60€Offer price From 18,60€ Regular priceUnit price 18,60€ pro l -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes Dr. Schumacher all variants
Regular price 8,26€Offer price 8,26€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes forte by Dr. Schumacher 100 pieces
Regular price 17,34€Offer price 17,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept Wipes forte maxi desinfection wipes from Dr. Schumacher, 100 pieces
Regular price 13,69€Offer price 13,69€ Regular priceUnit price pro -
Provider:ABBOTTClearview Exact Strep A, streptococcus A cassette tests, 25 item
Regular price 56,92€Offer price 56,92€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BORTClimaCare® Shoulder warmer Bort, cotton + Angora, white, various. size
Low stockRegular price 24,19€Offer price 24,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price 21,26€Offer price 21,26€ Regular priceUnit price 759,29€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price 21,32€Offer price 21,32€ Regular priceUnit price 761,43€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price 32,66€Offer price 32,66€ Regular priceUnit price 1.166,43€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Low stockRegular price 21,37€Offer price 21,37€ Regular priceUnit price 763,21€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our