schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 39,85€Offer price 39,85€ Regular priceUnit price 7,97€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,61€Offer price 34,61€ Regular priceUnit price 5,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octeniderm® colorless skin antiseptic, 24 hrs. Effect sizes
Liter:Regular price From 10,15€Offer price From 10,15€ Regular priceUnit price 20,27€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenidol® mouthrinse, chlorhexidine free, halitosis, sizes
Liter:Regular price 10,15€Offer price 10,15€ Regular priceUnit price 40,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,17€Offer price 15,17€ Regular priceUnit price 758,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 19,12€Offer price 19,12€ Regular priceUnit price 54,63€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price 13,20€Offer price 13,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE10x Schülke octenisan® set washing lotion + nasal gel, decontamination
Low stockRegular price 186,95€Offer price 186,95€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® washing gloves, MRE decontamination, 8 items
Regular price 6,59€Offer price 6,59€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® wash lotion, mild, pH-neutral, skin / hair, sizes
Liter:Regular price From 2,94€Offer price From 2,94€ Regular priceUnit price 9,98€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Octenisept® mucous antiseptic, colorless, painless, sizes
Liter:Regular price 2,95€Offer price 2,95€ Regular priceUnit price 0,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 6,01€Offer price 6,01€ Regular priceUnit price 300,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price 11,87€Offer price 11,87€ Regular priceUnit price 1.187,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke perform®, disinfectant concentrate, powder, bag
Low stockRegular price From 80,68€Offer price From 80,68€ Regular priceUnit price 33,62€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Pursept® AF surface disinfectant, concentrate, lemon scent
Liter:Regular price 77,80€Offer price 77,80€ Regular priceUnit price 15,56€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our