Medicalcorner24
-
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 28,73€Offer price 28,73€ Regular priceUnit price 9,58€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 34,06€Offer price 34,06€ Regular priceUnit price 11,35€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 5 x 1 litre
Regular price 21,62€Offer price 21,62€ Regular priceUnit price 4,32€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 47,19€Offer price 47,19€ Regular priceUnit price 9,44€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 54,61€Offer price 54,61€ Regular priceUnit price 10,92€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 Acetone 99,5%, solvent, fat dissolving, residue-free, 1.000ml
Regular price 10,02€Offer price 10,02€ Regular priceUnit price 10,02€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 drain tap for 20-liter insulated canister, 1 pc
Regular price 5,12€Offer price 5,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 outlet tap, measurer for 5 and 10 liter cans, 1 pack
Regular price 6,05€Offer price 6,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 disinfectant dispenser touchless with hand desinfection
Regular price 116,58€Offer price 116,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 50 x 45 mm
Regular price From 3,25€Offer price From 3,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 20 x 180 mm
Regular price From 5,02€Offer price From 5,02€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Plaster, blue, 72 x 19 mm
Regular price From 2,08€Offer price From 2,08€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Plaster, blue, 72 x 25 mm
Regular price From 2,35€Offer price From 2,35€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Electrode Gel for ECG, EMG and EEG
Liter:Regular price From 2,58€Offer price From 2,58€ Regular priceUnit price 3,74€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 finger tape SET, cohesive, 2,5cmx4,5m, 3rolls
Low stockRegular price 3,30€Offer price 3,30€ Regular priceUnit price 0,24€ pro m
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Medicalcorner24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our