medicalcorner24
-
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses 5 Pieces 8 x 13 cm with 5 Nonwoven Cases
Regular price 8,01€Offer price 8,01€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Kalt-/ Warm Kompressen, Gel, 12 x 29 cm, 10 Stk.
Regular price 30,66€Offer price 30,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 1 item
Regular price 1,85€Offer price 1,85€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 1 item
Regular price 1,98€Offer price 1,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 100 items
Low stockRegular price 170,66€Offer price 170,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 10 items
Regular price 18,19€Offer price 18,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 6 items
Low stockRegular price 11,53€Offer price 11,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 109,41€Offer price 109,41€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 300 ml
Low stockRegular price 38,76€Offer price 38,76€ Regular priceUnit price 10,77€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 400 ml
Regular price 45,38€Offer price 45,38€ Regular priceUnit price 9,45€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Ice spray, cooling spray, immediate action, 12x 150ml
Low stockRegular price 34,27€Offer price 34,27€ Regular priceUnit price 19,04€ pro l -
Provider:Medicalcorner24
MaiMed IncoPad Extra, incontinence pads, 20 pcs., 16 x 31 cm
Low stockRegular price 3,62€Offer price 3,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Mask for oxygen cylinder, mouthpiece, for home / travelling
Regular price 3,15€Offer price 3,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24MC Sport-Fit, cooling, stimulating, preventive intensive care, 200 ml
Low stockRegular price 8,45€Offer price 8,45€ Regular priceUnit price 42,25€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 3 x 1 litre
Regular price 13,12€Offer price 13,12€ Regular priceUnit price 4,37€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "medicalcorner24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our