SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,30€Offer price 28,30€ Regular priceUnit price 14,15€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,87€Offer price 53,87€ Regular priceUnit price 10,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,42€Offer price 4,42€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,69€Offer price 32,69€ Regular priceUnit price 16,35€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,66€Offer price 25,66€ Regular priceUnit price 5,13€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,91€Offer price 25,91€ Regular priceUnit price 5,18€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Low stockRegular price 7,53€Offer price 7,53€ Regular priceUnit price 15,06€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,53€Offer price 6,53€ Regular priceUnit price 13,06€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke desmanol® pure hand sanitizer with skin care, 100ml
Regular price 3,69€Offer price 3,69€ Regular priceUnit price 36,90€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 19,12€Offer price 19,12€ Regular priceUnit price 54,63€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price 13,20€Offer price 13,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 6,01€Offer price 6,01€ Regular priceUnit price 300,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,17€Offer price 15,17€ Regular priceUnit price 758,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price 4,57€Offer price 4,57€ Regular priceUnit price 91,40€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price 33,46€Offer price 33,46€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our