0
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 65,57€Offer price From 65,57€ Regular priceUnit price 31,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 93,67€Offer price 93,67€ Regular priceUnit price 18,73€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,69€Offer price 32,69€ Regular priceUnit price 16,35€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,30€Offer price 28,30€ Regular priceUnit price 14,15€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 125,68€Offer price 125,68€ Regular priceUnit price 25,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 70,82€Offer price From 70,82€ Regular priceUnit price 47,21€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke rotasept®, aldehyde-free, corrosion protection
Liter:Low stockRegular price From 26,67€Offer price From 26,67€ Regular priceUnit price 13,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 57,45€Offer price From 57,45€ Regular priceUnit price 28,73€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 114,10€Offer price From 114,10€ Regular priceUnit price 57,05€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 32,78€Offer price From 32,78€ Regular priceUnit price 16,39€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,80€Offer price 71,80€ Regular priceUnit price 14,36€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 57,45€Offer price 57,45€ Regular priceUnit price 28,73€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 112,65€Offer price From 112,65€ Regular priceUnit price 56,32€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,61€Offer price 34,61€ Regular priceUnit price 5,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,94€Offer price 29,94€ Regular priceUnit price 5,99€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our