BODE
-
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,30€Offer price From 4,30€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Low stockRegular price From 6,24€Offer price From 6,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Low stockRegular price From 7,95€Offer price From 7,95€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Regular price 33,80€Offer price 33,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBacillol AF Tissues, Flow Pack with 80 wipes
Low stockRegular price 12,26€Offer price 12,26€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 5x 500 ml
Low stockRegular price 25,99€Offer price 25,99€ Regular priceUnit price 10,40€ pro l -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 3x 500 ml
Regular price 15,92€Offer price 15,92€ Regular priceUnit price 10,61€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 54,17€Offer price 54,17€ Regular priceUnit price 10,83€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 93,96€Offer price 93,96€ Regular priceUnit price 9,40€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 229,46€Offer price 229,46€ Regular priceUnit price 22,95€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,28€Offer price 11,28€ Regular priceUnit price 11,28€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 52,01€Offer price 52,01€ Regular priceUnit price 10,40€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 17,02€Offer price 17,02€ Regular priceUnit price 11,35€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,71€Offer price 11,71€ Regular priceUnit price 11,71€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,37€Offer price 16,37€ Regular priceUnit price 10,91€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our