Products
-
Provider:BODEBode Surface disinfection granules Dismozon® plus sensitive areas
Low stockRegular price From 91,16€Offer price From 91,16€ Regular priceUnit price 111,69€ pro kg -
Provider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 8,93€Offer price 8,93€ Regular priceUnit price 893,00€ pro l -
Provider:BODEBode Glow check, optical feedthrough control, incl. UV lamp, 1 set
Regular price 154,46€Offer price 154,46€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBODE Smock Bottle Holder, for 50 ml and 100 ml Sterillium Bottles
Regular price 5,88€Offer price 5,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Flip Cap for 100 ml Bottles
Regular price 0,57€Offer price 0,57€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Plastic Bottle, 100 ml, natural color
Regular price 1,31€Offer price 1,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEMeasuring cup (up to 250 ml), 1 pack
Regular price 2,71€Offer price 2,71€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 33,80€Offer price 33,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE sieve for disinfection tray, all sizes, 1 pack
Liter:Low stockRegular price From 28,31€Offer price From 28,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Sterile Empty Bottles, 100 ml Round Bottle, natural color
Regular price 4,08€Offer price 4,08€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Sterillium® Surface Disinfection Wipes, 60 pcs
Low stockRegular price 8,42€Offer price 8,42€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 93,96€Offer price 93,96€ Regular priceUnit price 9,40€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 54,17€Offer price 54,17€ Regular priceUnit price 10,83€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,71€Offer price 11,71€ Regular priceUnit price 11,71€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 17,02€Offer price 17,02€ Regular priceUnit price 11,35€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our