Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 94,16€Offer price 94,16€ Regular priceUnit price 9,42€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 77,25€Offer price 77,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From 63,75€Offer price From 63,75€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,46€Offer price 48,46€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 7,27€Offer price 7,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Low stockRegular price From 25,80€Offer price From 25,80€ Regular priceUnit price 12,90€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price 44,37€Offer price 44,37€ Regular priceUnit price pro28,69€ -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,80€Offer price 71,80€ Regular priceUnit price 14,36€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,87€Offer price 53,87€ Regular priceUnit price 10,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 174,85€Offer price 174,85€ Regular priceUnit price 8,74€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,66€Offer price 25,66€ Regular priceUnit price 5,13€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 125,68€Offer price 125,68€ Regular priceUnit price 25,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,91€Offer price 25,91€ Regular priceUnit price 5,18€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,60€Offer price 7,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price 6,10€Offer price 6,10€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our