Products
-
Provider:PAUL HARTMANNSicSac sick bag, 50 pack
Regular price 19,02€Offer price 19,02€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Panty Liners MoliCare® Premium Lady Pad, Various Types
Regular price From 2,29€Offer price From 2,29€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSoft Zellin 60 x 30 mm, 100 pack
Regular price 3,15€Offer price 3,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSorbalgon T tamponade strips of 1g or 2g Hartmann / 30cm
Regular price From 33,98€Offer price From 33,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sorbalgon® Classic, 10 x 20 cm, 5 pcs.
Regular price 87,05€Offer price 87,05€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 107,96€Offer price 107,96€ Regular priceUnit price 10,80€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 52,01€Offer price 52,01€ Regular priceUnit price 10,40€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,28€Offer price 11,28€ Regular priceUnit price 11,28€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,37€Offer price 16,37€ Regular priceUnit price 10,91€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® 2 in 1 wipes, hand and surface disinfection wipe
Low stockRegular price 2,12€Offer price 2,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® foam extra care, hand disinfection foam
Regular price 9,20€Offer price 9,20€ Regular priceUnit price 36,80€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® surface spray, surface disinfection spray
Regular price 7,26€Offer price 7,26€ Regular priceUnit price 14,52€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Strampelpeter flakes diapers, diapers, all variants, 56 pack
Low stockRegular price From 9,93€Offer price From 9,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Strampelpeter® disposable diapers, 30x11 cm turquoise/white
Regular price 8,78€Offer price 8,78€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Stülpa Tubular Net Bandage, 1 roll, seamlessly knitted
Regular price From 7,32€Offer price From 7,32€ Regular priceUnit price 4,16€ pro m
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our